A tanév első sportversenyei

Szeptember 23-án rendezték meg a Városi Középiskolás Atlétikai Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságot, majd 30-án került sor a Diákolimpia Megyei Döntőjére. Mindkét versenyen 5 csapattal vettünk részt. Iskolánk két városi és két megyei dobogós helyezéssel gazdagodott.

Súlylökőink a városin 1., a megyei döntőn 2. helyezettek lettek, átlageredményük 8,26 m. (Soós Alexandra 12. B, Buús Borbála 10. B, Török Alexandra 10. B, Szerdahelyi Fanni 10 B, Mórocz Viktória 9. D, Szabó Cintia 11. B)

4X800 m-es csapatunk bronzérmet szerzett a városi versenyen (Mórocz Viktória, 9. D, Varga Dorina 10. D, Kovács Petra 11. B, Imre Cintia 9. D)

Távolugrásban a megyei döntőn sikerült a dobogó 3. fokára felállnia iskolánk csapatának 4,44 m-es átlageredménnyel. (Standi Laura 9. Ny, Kóbor Dorka 10. B, Tömböly Eszter 10. B, Mórocz Viktória, 9. D


Gratulálunk, és további sikereket kívánunk minden versenyzőnek